Sukcesy

Rok szkolny 2023/24

Konkursu wiedzy ,,Tadeusz Kościuszko - bohater obojga narodów",  organizowany przez Fundację Nowodworski

2 miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8

3 miejsce - Angelika Pyc, klasa 8

Konkurs katechetyczny ,,Eucharystia i Słowo Boże pokarmem i umocnieniem dla rodziny", organizowany przez CPSD i Duszpasterstwo Polonijne

Prace plastyczne

Grupa młodsza

1 miejsce - Emily Kicinski, klasa 2

Grupa starsza

1 miejsce - Matthew Kicinski, klasa 5

2 miejsce - Amelia Ginter, klasa 6


Piosenka

wyróznienie - Maya Iwinski, klasa 7

Prace multimedialne

1 miejsce - Angelika Pyc, klasa 8

2 miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8


Konkurs dla dorosłych

3 miejsce (równorzędnie)  

Pani Agnieszka Cywinska i Pani Joanna Trojanowska

Konkurs plastyczny ,,Odkryj Polskę", organizowany przez Fundację Edukacji Polonijnej

Laureaci:

Dominika Cywinska, klasa 8

Angelika Pyc, klasa 8

Międzynarodowy konkurs "Rok Polskich Olimpijczyków", organizowany przez Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana w Krakowie

Prace literackie

1 miejsce - Claudia Mazur, klasa 6 (grupa 9- 13 lat)

wyróżnienie - Ava Khan, klasa 4 (grupa 9-13 lat)

1 miejsce - Julia Rychel, klasa 8 (grupa 14-19 lat)


Prace plastyczne

3 miejsce - Matthew Kicinski, klasa 5 

wyróżnienie - Sara Golabek, klasa 9

Międzynarodowy Konkurs  "Być Polakiem"

Laureaci

Patrick Kosmala, klasa 8 (prace literackie)

Stanisław Paluch, klasa 7 (prace filmowe)


Wyróżnienia:

Prace plastyczne

Lorenzo de Fazio, klasa 1

Szymon Bialy, klasa 1

Marcel Matusz, klasa 3

Prace literackie 

Nel Agolli, klasa 5

Maximilian Kulec, klasa 11

Prace filmowe

Nela Rosiejka, klasa 4

Międzynarodowy Konkursu Literacki ,,Twórcza Polska i Polonia"

Poezja:

I miejsce (klasy licealne) - Avery Engel, klasa 10

wyróżnienie - Julian Starzec, klasa 11

2 miejsce (klasy 7-8) - Michelle Korolczuk, klasa 7

3 miejsce (klasy 7-8) - Alexander Slawik, klasa 7

2 miejsce (klasy 4-6) - Kacper Lis, klasa 6

3 miejsce (klasy 4-6) - Maria Czukiewska, klasa 5

wyróżnienie - Julia Bujnarowska, klasa 5


Proza : (klasy 4-6)

wyróżnienie - Claudia Mazur, klasa 6

Międzynarodowy Konkurs Literacki „Mam w sercu Polskę”

Grupa młodsza

I miejsce (równorzędnie) - Gabriel Kaczor i Matthew Kicinski, klasa 5

III miejsce - Nel Agolli, klasa 5


Grupa starsza

I miejsce - Zuzanna Olszowy, klasa 6

II miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8

III miejsce - Stanislaw Paluch, klasa 7

Międzynarodowy Konkurs Literacki „Mam w sercu Polskę”

Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Wł. Pietrzaka

"Całej Ziemi jednym objąć nie można uściskiem"

Wyróżnienia:

Angelika Pyc, klasa 8

Alexander Bartnik, klasa 0

Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Wł. Pietrzaka

Międzyszkolny Konkurs Literacki 

"Polish Summer Olympic Gold Medalist" 

I miejsce - Maximilian Kulec, klasa 11

II miejsce - Julian Starzec, klasa 11

Konkurs Literacki "Polish Summer Olympic Gold Medalist"

Międzyszkolny Konkurs "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni", organizowany przez CPSD

Konkurs Recytatorski:

1 miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8


Konkurs Muzyczny (piosenka - duet)

1 miejsce - Emilia i Dominika Cywinskie, klasa 5 i 8


Konkurs Plastyczny:

Grupa młodsza (klasy 1-3)

3 miejsce - Emily Kicinski, klasa 2

wyróżnieni: Lorenzo deFazio, klasa 1 i Adele Pajda, klasa 3

Grupa starsza (klasy 4-6)

3 miejsce - Matthew Kicinski, klasa 5

wyróżnieni: Gabriel Kaczor, klasa 5 i Wilhelm Starzec, klasa 5

Międzyszkolny Konkurs "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne spojrzenie"

Wyróżnienia:

Nel Agolli, klasa 5

Angelika Pyc, klasa 8

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Inne spojrzenie"

Polonijny Koncert Kolęd i Pastorałek "Głos małego serca"

Laureaci: Lily Paluch, klasa 3, Zofia Starzec, klasa 5, Patricia Gogolowski, klasa 7

Nagroda dla najlepszego instrumentalisty: Adrian Chudzik, klasa 7

Nagroda reprezentacyjna zespołu Polonia Big Band: Ryan Korolczuk, klasa 10

Nagroda Specjalna: Maria Czukiewska, klasa 5

Międzynarodowy Konkurs Plastyczno - Literacki "Scenka z życia Marii Skłodowskiej Curie"

I miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8

wyróżnienie:

   Julia Rychel, klasa 8

   Maya Iwinski, klasa 7

   Stanislaw Paluch, klasa 7

   Emilia Cywisnka, klasa 5


Konkurs Plastyczno-Literacki "Scenka z życia Marii Skłodowskiej Curie"

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny ,,Żywa okładka", którego celem było odwzorowanie okładki z wybranej  książki Kornela Makuszyńskiego.

2 miejsce Matthew Kicinski, klasa 5

3 miejsce Nataniel Cywinski, klasa 1

wyróżnienie Marcello deFazio, klasa 6


Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny ,,Żywa okładka"

Konkurs Artystyczny "Szopki Krakowskie", organizowany przez Nowodworski Foundation 

Kategoria plastyczna 2D - rysunek

 

I miejsce - Amelia Ginter, klasa 6

III miejsce - Adele Pajda, klasa 3


Konkurs Artystyczny "Szopki Krakowskie"

World Language Comprehensive Exam in Polish 2023

Zdało 13 uczniów, ze średnim wynikiem 95,3%

Wynik 98% otrzymali: Doong Colby, Korolczyk Ryan, Kutrzuba Natalie, Patrycja Poliwka

Międzynarodowy Konkurs Literacki "Moja szkoła jest super"

organizowany przez Kumpel dla Polonii 

 II miejsce - Claudia Mazur, klasa 6


Konkurs Literacki "Moja szkoła jest super"

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mikołaje ... Mikołaje"

organizowany przez Fundację Kościuszkowską

Grupa młodsza 

I miejsce - Natalia Leniartek, klasa 3

wyróżnienie

Aniela Plis klasa 3

Marcel Matusz, klasa 3

Grupa starsza

III miejsce - Matthew Kicinski, klasa 5


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mikołaje ... Mikołaje"

VIII Międzynarodowy Konkurs na Polonijnego Ucznia Roku 2023 pod hasłem "Patron szkoły moim mistrzem i autorytetem"

Grupa młodsza

I miejsce - Emilia Cywinska, klasa 5

III miejsce - Ava Khan, klasa 4

wyróżnienie

Nataniel Cywinski, klasa 1

Grupa starsza

II miejsce - Dominika Cywinska, klasa 8

III miejsce - Angelika Pyc, klasa 8


Laureaci konkursu na "Ucznia roku 2023" 

Konkurs literacki jednego wiersza

wyróżnienie

Angelika Pyc, klasa 8 -  “Patrząc w głąb siebie” 

Dominika Cywińska, klasa 8 -  “Krótkie rozstania” 

Nagrodzone wiersze

Konkurs filmowy "Rodzinne historie", organizowany z okazji Polonijnego Dnia Dwujęzyczności


Laureaci

3 miejsce - Dominika, klasa 8  i Emilia Cywinska, klasa 5

https://youtu.be/9W23j2c-eOY


4 miejsce - Mathew Kicinski, klasa 5

https://youtu.be/-omL6bQKBxk


wyróżnienie:

Maya Kunecki, klasa 6

https://youtu.be/dU_3IzhT3Sc


Albert Pajda, klasa 8

https://youtu.be/dith1Tkl_W8


Emily Kicinski, klasa 2

https://youtu.be/13GAjFxAEe



Konkurs fotograficzny "Opowiem Ci o Polsce", organizowany przez Stowarzyszenie Polska Wiosna w Mołdawii


I miejsce - Luca Slomba, klasa 6



III Edycja Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego"Słowem Polska", pod patronatem Pierwszej Damy RP


kategoria wiekowa 10 - 13 lat

Agata Kiecka, klasa 7 - laureatka etapu kontynentalnego


Rok szkolny 2022/23


Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny

"I Live by the Sea"2023 


Emilia Cywinska

Dominika Cywinska

Avery Engel


Results of the I live by the Sea International Youth Photo and Film Contest 2023

Egzamin dojrzałości w 2023 roku zdali:

Andreou Julia, Cioczek Emily, Falkowska Aleksandra, Gogolowski Brian, Gosk Bianca, Korolczuk Kevin, Krzak Nicole, Miazga Robert, Mroz Megan, Naprawa Mateusz, Skowronska Diana, Sudol Daniel, Zajac Julia

Międzynarodowy Konkurs Sienkiewiczowski organizowany przez Polską Szkołę Przedmiotów Ojczystych w Slough, England


Kategoria plastyczna (5-9 lat) 

"Co podarowały księżniczce wróżki?" 

na podstawie "Bajki" H. Sienkiewicza:

1 miejsce - Nataniel Cywinski, klasa 0

2 miejsce - Patrick Pyznar, klasa 1

wyróżnienie:

Emily Kicinski, klasa 1

Abby Lasocki, klasa 2

Ava Khan, klasa 3


Kategorii literacka (10-14 lat) 

"List do ulubionego bohatera z powieści H. Sienkiewicza" 

2 miejsce - Angelika Pyc, klasa 7

3 miejsce - Albert Pajda, klasa 7

wyróżnienie: 

Dominika Cywinska, klasa 7

Julia Rychel, klasa 7

Międzynarodowy Konkurs Filmowy TV Polonia 


Albert Pajda

Milena Soltysiuk

Dominika Cywinska

Emilia Cywinska

Laura Wloch

Matthew Kicinski

Emily Kicinski


https://poloniadzieciom.tvp.pl/70262996/rozstrzygniecie-konkursu


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenie", organizowany przez NKSP "Polska nuta"


Mateusz Kowalik - 1 miejsce

Marcel Matusz - 2 miejsce


"JA I MOJE MARZENIE" 

Międzyszkolny konkurs "Eucharystia drogą do nieba" organizowany przez CPSD i Duszpasterstwo Katechetyczne Diecezji Brooklyn


Prace plastyczne

Grupa młodsza

1 miejsce - Emily Kicinski, klasa 1

3 miejsce - Kevin Niedzwiedzki, klasa 0

wyróżnienie:

Nataniel Cywinski, klasa 0

Matthew Kicinski, klasa 4


Grupa starsza

1 miejsce - Angelika Pyc, klasa 7

2 miejsce - Dominika Cywinska, klasa 7

wyróżnienie 

David Niedzwedzki, klasa 5


Prace multimedialne

1 miejsce - Angelika Pyc, klasa 7

2 miejsce - Milena Soltysiuk, klasa 7

3 miejsce - Patrycja Poliwka, klasa 8

wyróżnienie

Olivia Gucal, klasa 8


Konkurs dla katechetów i nauczycieli

1 miejsce - Anna Kozlowska - Pajda

3 miejsce - Irmina Paluch

XIV edycja Miedzynarodowego Konkursu "Być Polakiem"


Prace plastyczne

wyróżnienie

Nell Agolli, klasa 4

Hanna Dziekonski, klasa 0

Ava Khan, klasa 5


Prace literackie

Laureaci: 

Angelika Pyc, klasa 7

Bianca Gosk, klasa 11 

wyróżnienie

Dominika Cywinska, klasa 7

Agata Kiecka, klasa 6

Stanislaw Paluch, klasa 6

VI Festiwal Szkół Polonijnych "Kapelusz pełen bajek, baśni i legend"

Szkołę reprezentowali uczniowie:

Prace plastyczne 

"Przygody Koziołka Matołka"

Emily Kicinski, klasa 1

Matthew Kicinski, klasa 4

"Ulubione wydarzenie historyczne"

Paula Bajgierowicz, klasa 8

Michaela Doong, klasa 10

Prace literackie "Moja ulubiona legenda"

Sylvia Gorczyca, klasa 8

Patrick Kosmala, klasa 7

Występ teatralny "Ekologiczne przygoda Koziolka Matołka"

Kacper Kwolek, klasa 1

Lily Paluch, klasa 2

Susanna Kwolek, klasa 5

Julian Starzec, klasa 10

Stoisko "Pacanów z Koziołkiem Matołkiem"

Victoria Kosmala, klasa 5

Stanislaw Paluch, klasa 6

Albert Pajda, klasa 7

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Maria Konopnicka, with a focus on her role in preserving the Polish Language during the time of partitions.”


III miejsce – Laura Lewko, klasa 10


wyróżnienie: 

Ryan Korolczuk, klasa 9, 

Natalia Krawiec, klasa 10 

Aleksandra Falkowska, klasa 11


Międzynarodowy Konkurs Literacki „Twórcza Polska i Polonia”


Proza


I miejsce - Maya Golabek, klasa 5

wyróżnienie: 

Julian Starzec, klasa 10 

Benjamin Matusz, klasa 5


Poezja


liceum

II miejsce - Avery Engel, klasa 9 

Klasy 7-8

I miejsce - Albert Pajda, klasa 7

II miejsce - Dominic Miekisz, klasa 7

III miejsce - Angelika Pyc, klasa 7 

klasy 4-6

I miejsce - Michal Herrera, klasa 4

III miejsce -  Patryk Szabat, klasa 4

Wyróżnienie: 

Julia Rychel, klasa 7, 

Sebastian Zak, klasa 7,

 Julia Bujnarowska, klasa 4 

Gabriela Oczko, klasa 4

III Edycja Międzyszkolnego Konkursu

"Żołnierze Wyklęci - bohaterowie Niezłomni"


Prace Plastyczne


Grupa młodsza (klasy 1-3)

I miejsce - Ava Khan, klasa 3

III miejsce - Adele Pajda, klasa 2


Grupa starsza (klasy 4-6)

II miejsce - Wilhelm Starzec, klasa 4

wyróżnienie - Zofia Starzec, klasa 4


Prace Literackie


Grupa młodsza (klasy 7-8)

I miejsce - Angelika Pyc, klasa 7

II miejsce - Dominika Cywinska, klasa 7

wyróżnienie - Milena Soltysiuk, klasa 7

wyróżnienie - Filip Stanislawski, klasa 8


Grupa starsza (klasy 9-12)

III miejsce - Michaela Doong, klasa 10

wyróżnienie - Natalia Krawiec, klasa 10

wyróżnienie - Julian Starzec, klasa 10

Międzyszkolny Konkurs Bajek, Baśni i Legend Polskich

w Fundacji Kościuszkowskiej


III miejsce (j. angielski) - Albert Pajda, klasa 7

Międzynarodowy Konkurs Literacki, organizowany przez portal ‘Kumpel dla Polonii ” i „Cogito dla Polonii ”, pod hasłem: „Moja Szkoła Jest Super” 

Laureaci 

Dominika Cywinska, klasa 7

Anna Kozlowska-Pajda, nauczyciel

World Language Comprehensive Exam in Polish 

zdało 21 uczniów, ze średnim wynikiem 96%

Wynik 100 % otrzymały: Bianca Gosk, Miachaela Doong, Natalia Krawiec

Wynik 98% otrzymali:Czukiewski Cyprian, Gniazdowska Julia, Golabek Krystian, Kotarski Victoria, Michno Patryk

Międzynarodowy Konkurs Literacki "Nadzieja bez granic", 

organizowany przez fundację Dobra Szkoła Nowy Jork

z okazji VIII Polonijnego Dnia Dwujęzyczności


Laureaci

Dominika Cywinska, klasa 7

Michaela Doong, klasa 10

Nadzieja bez granic - poezja


mgr Anna Kozlowska - Pajda, nauczyciel

Nadzieje

Międzynarodowy Konkurs Filmowy "To jest moje miejsce", organizowany przez

fundację Dobra Szkoła Nowy Jork, z okazji VIII Polonijnego Dnia Dwujęzyczności


Laureaci

Albert Pajda, klasa 7

Stanislaw Plauch, klasa 6

DominikaCywinska, klasa 7 

Emilia Cywiska, klasa 4

Alan Mazur, klasa 2


Wyróżnienie

Agatka Kiecka, klasa 6


Laureaci Konkursu Filmowego "To Jest Moje Miejsce" 

II Edycja Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego

"Słowem Polska", pod patronatem Pierwszej Damy RP 


kategoria wiekowa 10 - 13 lat

I miejsce - Milena Soltysiuk, klasa 7


II Edycja Międzynarodowego Konkursu Recytatorskiego "Słowem Polska"

Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa 2022",

organizowanym przez Duszpasterstwo Polonijne Archidiecezji Chicago


Laureaci

Aniela Plis, klasa 2

Emilia Cywinska, klasa 4

Julia Lis, klasa 9


Wyróżnienia

Alan Mazur, klasa 2

Natalia Lenartek, klasa 2

Ava Khan, klasa 3

Gabriel Kaczor, klasa 4

Marcello deFazio, klasa 5

Dominika Cywinska, klasa 7

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Mikołaje, Mikołaje",

organizowany przez Fundację Kościuszkowską


II miejsce - Marcello de Fazio, klasa 5

Rok szkolny 2021/22

Egzamin dojrzałości pomyslnie zdało 11 abitruientów:

Barcikowski Kamil, Bialy Gabriela, Borek Olivia, Gradzki David, Kandybowicz Pola, Krawiec Michael, Krokos Natalia, Kwiecien Michal, Strykowski Karol, Wrona Martyna, Zajdel Victoria



Egzamin z języka polskiego Language Other Than English (LOTE)

zdało 14 uczniów, ze średnim wynikiem 95%

Wynik 100% otrzymali: Aleksandra Falkowska, Daniel Sudol

Wynik 98% otrzymali: Krzak Nicole, Miazga Robert

Międzyszkolny Konkurs "Zawierzył Maryi - bł. Kardynał Stefan Wyszyński"

organizowany przez CPSD i Katolickie Duszpasterstwo Diecezji Brooklyn


Prace plastyczne

I miejsce - Michaela Doong, klasa 9

III miejsce - Marcel Matusz, klasa 1

wyróżnienie

Ava Khan, klasa 2

Emilia Cywinska, klasa 3

Dominika Cywinska, klasa 6


Prace multimedialne

wyróżnienie

Angelika Pyc, klasa 6


Kategoria dla nauczycieli

I miejsce - mgr Beata Bialy

XIII Edycja Międzynarodowego  Konkursu "Być Polakiem"


Prace Literackie

Laureat - Maximilian Kulec, klasa 9


Prace plastyczne

wyróżnienie - Emilia Cywinska, klasa 3

Międzyszkolny Wirtualny Konkurs Bajek, Baśni i Legend Polskich,

organizowany przez Polish American Teachers Associations


kategoria język angielski

I miejsce - Stanislaw Paluch, klasa 5


kategoria język polski

wyróżnienie - Albert Pajda, klasa 6

Międzynarodowy Prezydencki Konkurs Recytatorski


Etap Kontynentaly - USA

I miejsce - Milena Soltysiuk, klasa 

Rodzinny Konkurs Artystyczny "Pisanka"


I miejsce - Agata Kiecka

II miejsce - Patricia i Brian Gogolowski

II miejsce - Julia i Kacper Lis

III miejsce - Aurelia i Nikodem Grabias

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Wesołego Alleluja"


Wyróżnienie

Patrick Pyznar, klasa 0

Simona deFazio, klasa 6

Angelika Pyc, klasa 6

Międzynarodowy Konkurs Literacki "Twórcza Polska i Polonia"


Poezja - klasy VII - VIII

I miejsce - Avery Engel, klasa 8

wyróżnienie - Julia Lis, klasa 8


Poezja - klasy IV - VI

I miejsce - Albert Pajda, klasa 6

III miejsce - Mateusz Kowalik, klasa 6

wyróżnienie - Alexander Slawik, klasa 5

Międzyszkolny Konkurs Literacki 

„Adam Mickiewicz and how his epic poem Pan Tadeusz 

inspired Poles under Partitions”


I miejsce – Bianca Gosk, klasa 10


wyróżnienie

Eliza Dziekonski, klasa 8

Michal Kwiecien, klasa 11


Międzynarodowy Konkurs Historyczny 

"Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach Historii"


Prezentacja multimedialna

Laureaci

Angelika Pyc, klasa 6

Alexander Slawik, klasa 5

Maksymilian Bak, klasa 6


Prace Plastyczne

Laureaci

Wilhelm Starzec, klasa 2

Zofia Starzec, klasa 3

Sara Golabek, klasa 7

Dominika Cywinska, klasa 6

Emilia Cywinska, klasa 3

Wyróżnienie

Julia Lis, klasa 8

Adela Pajda, klasa 1

Ava Khan, klasa 2

Victoria Kosmala, klasa 4

Międzyszkolny Konkurs 

Centrali Polskich Szkół Dokształcających

pod hasłem "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni":


Prace plastyczne

I miejsce Emilia Cywinska, klasa 3

wyróżnienie: 

Ava Khan, klasa 2 

Giovanni deFazio, klasa 2

Digital Poster

II miejsce David Niedzwiedzki, klasa 4

III miejsce Martin Pyznar, klasa 6

wyróżnienie Albert Pajda, klasa 6

Quiz z wiedzy

II miejsce Bianca Gosk, klasa 10

wyróżnienie: 

Olivia Borek, klasa 11

 Pola Kandybowicz, klasa 11

Victoria Zajdel, klasa 11 

Konkurs Plastyczny "Bo lubię język polski"


I miejsce - Jasper Lasocki, klasa 4

II miejsce - Zuzanna Olszowy, klasa 4

III miejsce - Victoria Kosmala, klasa 4


wyróżnienie

Nikodem Grabias, klasa 4

Claudia Mazur, klasa 4

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Rymy Dziecięce"


Laureaci

Dominika Cywinska, klasa 6

Sara Gołabek, klasa 7


Wyróżnienie

Emilia, Cywinska, klasa 3

Marcello deFazio, klasa 4

Międzynarodowy Konkurs "Polonijny Uczeń Roku"


II miejsce - Dominika Cywinska, klasa 6


Międzynarodowy Prezydencki Konkurs Recytatorski

Etap szkolny


grupa młodsza

I miejsce - Emilia Cywinska, klasa 3

II miejsce - Emma Popek, klasa 1

III miejsce - Natalia Leniartek, klasa 1


grupa starsza

I miejsce - Milena Soltysiuk, klasa 5

II miejsce - Agata Kiecka, klasa 5

III miejsce - Patricia Gogolowski, klasa 5

III miejsce - Filip Stanislawski, klasa 7



Międzyszkolny konkurs, organizowany przez

Centralą Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce,

pod hasłem "Wyraź to poprzez komiks - Emigracja mojej rodziny do USA"


Kategoria - 8 - 11 lat

II miejsce - Dominika Cywinska, klasa 6

III miejsce - Alexander Slawik, klasa 5


wyróżnienia

Nel Agolli, klasa 3

Emilia Cywinska, klasa 3

Rok szkolny 2020/21

Miedzynarodowy Konkurs Fotograficzny "I Live by the Sea"

Fotografia

Emilia Cywinska, klasa 2

Dominika Cywinska, klasa 5

Oskar Skowronski, klasa 11

Opowieść

Emily Cioczek, klasa 9

Results of the I live by the Sea International Youth Photo and Film Contest 2021

XII Edycja Międzynarodowego Konkursu "Być Polakiem"

Prace literackie

laureat - Maximilian Kulec, klasa 8

wyróżnienie - Peter Slawik, klasa 8

Prace plastyczne

wyróżnienie - Zuzanna Grazda, klasa 4


Międzyszkolny konkurs, organizowany przez CPSD,

pod hasłem "Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

Prezentacja multimedialna 

Żołnierz Wyklęty Żołnierz Niezłomny

wyróżnienie - Gabriela Bialy, klasa 10


Plakat - technika komputerowa 

II miejsce - Ethan Kolata, klasa 7


Plakat - technika rysunek

I miejsce - Sara Golabek, klasa 6

wyróżnienie: 

Dominika Cywinska, klasa 5

Simona deFazio, klasa 5

Agata Kiecka, klasa 4

Angelika Pyc, klasa 5

Maximilian Slawik, klasa 6

Międzyszkolny Konkurs Bajek, Baśni i Legend Polskich

Kategoria język polski

I miejsce - Dominika Cywinska, uczennica klasy 5

Kategoria język angielski

II miejsce - Filip Stanislawski, uczeń klasy 6

Międzynarodowy Konkurs Recytatorski "Słowem Polska"

Laureatka II etapu - Pola Kandybowicz, uczennica klasy 10

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Poetycki, 

organizowany przez Koło Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II,

z okazji 100. Rocznicy Urodzin Ojca Świętego.

Kategoria  - Poezja

grupa młodsza (klasy 1- 5)

III miejsce - Dominika Cywinska, uczennica klasy 5

grupa starsza (klasy 6-8)

I miejsce - Julia Lis, uczennica klasy 7

II miejsce - Julian Starzec, uczeń klasy 8

Kategoria  - Rysunek

grupa młodsza (klasy 1-4)

III miejsce - Marcello, deFazio, uczeń klasy 3

wyróżnienie 

Emilia Cywinska, uczennica klasy 2B

grupa starsza (klasy 5- 8)

I miejsce - Michaela Doong, uczennica klasy 8

III miejsce - Dominika Cywinska, uczennica klasy 5

wyróżnienie

Vanessa Duda, uczennica klasy 8

Egzamin dojrzałości pomyślnie zdało 13 abiturientów:

Bandasiewicz William, Bodziony Isabella, Drozdz Dominika, Dutka Wiktoria, Heichel Maja, Grudzien Olivia, Kacperak Olivia, Kalinowski Julia, Kukla Nicole, Kwasniak Justyna, Plis Amelia, Rychel Paulina, Skowronski Oscar