Dyżury
DYŻURY Rodziców 2023/24 – II półrocze
Rodzice każdego dziecka, będącego uczniem PSD im. H.Sienkiewicza, są zobowiązani do odrobienia 2 dyżurów (za każde dziecko) w trakcie roku szkolnego. W celu zmiany daty wyznaczonego dyżuru należy skontaktować się z dyrektorem, pisząc na e mail dyrektor@szkolapl.org
Za każdy nieodrobiony dyżur należy dokonać opłaty (w kwocie $50) do 2 tygodni po wyznaczonej dacie. Każdy dyżur trwa od godziny 9:15 rano do godziny 1 po południu. Dyżurujący Rodzice spotykają się z dyrektorem, w celu otrzymania zakresu obowiązków, o godzinie 9:15 rano na I piętrze w budynku szkolnym (1528 – 73 Street)
20 stycznia
Auguscinski Adam
Cecot Oliver
Wloch Chloe
Bialy Szymon
Antosiewicz Dominick
Bartnik Antonette
Boratynski David
Kolaczko Nicole
Ginter Amelia
Gajek Jagoda
Bielecki Sebastian
Poliwka Patrycja
Chrapusta Natalia
Phillips Maya
27 stycznia
Margol Annabelle
Klimek Victoria
Drozd Mark
Strykowski Frank
Malysza Filip
Leniartek Natalia
Gucal Oscar
Czukiewska Maria
Lasocki Jasper
Kiecka Agata
Fura Eric
Kutrzuba Natalie
Golaszewska Agata
Rossiello Amelia
3 lutego
Turowska Olivia
Perkowski Zofia
Denert Laura
Cywinski Nataniel
Peryt-Jandula Lily
Laskowski Lilianna
Kazmierczak Liam
Kolaczko Sebastian
Kunecki Maya
Niebrzydowska Julia
Rychel Julia
Baczek Victor
Stechly Alicja
Starzec Zofia
10 lutego
Wloch Liam
Mejia Isabella
Margol Amelia
Wiszniewska Sophia
Karluk Nicholas
deFazio Giovanni
Bujnarowska Julia
Pisarczyk Filip
Kazmierczak Emma
Kowalik Mateusz
Doong Colby
Dziekonski Eliza
Lasocki Abby
Starzec Wilhelm
24 lutego
Agolli Natan
Antosiewicz Daniel
Szabat Kewin
Czerkies Helen
Maslowski Patryk
Ginter Olivia
Gradzki Kayla
Lis Kacper
Gosk Frank
Miekisz Dominic
Kotarski Victoria
Czukiewski Cyprian
Kula Walter
Leniartek Antoni
2 marca
Sosnowski – Lima Matteo
Auguscinski Kuba
Laskowski Cezary
Szatkowski Oliver
Pik Oliver
Krzyzak Emily
Kolaczko Nicole
Olszowy Zuzanna
Lojewski Laura
Przezdziecki Aleksandra
Schmidt Simon
Avery Engel
Wloch Chloe
Szabat Patryk
9 marca
Cecot Oliver
Diaz Veronica
Dawidowski Maya
Porter Dominick
Jaremko Alexander
Khan Ava
Bielecki Filip
Kosmala Victoria
Kowalski Fabian
Bak Maksymilian
Kulec Kaximilian
Kaszuba Victoria
Grazda Alan
Odziezynski Marcin
16 marca
Kondzielewski Christian
Rydzewski Nicole
Dziekonski Hanna
Gruca Marcel
Wojda Julia
Luczyn Kacper
Borowski Beszta Xavier
Zajdel Amanda
Potepa Alan
Pyc Angelika
Wadowiec Oliver
Krawiec Natalia
Kolaczko Sebastian
Pyznar Patrick
23 marca
Czyżewski Daniel
Popek Isabella
Niedzwiedzki Kevin
Kicinski Emily
Marcel Matusz
Rosiejka Nela
Peryt-Jandula Oscar
Herrera Jade
Golaszewska Kamila
Cywinska Dominika
Sitarek Olivia
Sudol Kamil
Lojewski Jakub
Grazda Zuzanna
6 kwietnia
Czerkies Adrian
Diaz Neoly
Sereta Pola
Okla Sophie
Mejia Nicholas
Slomba Liliana
Mach Alexander
Kwolek Susanna
Gogolowski Patricia
Soltysiuk Milena
Golabek Sara
Kaczor Gabriel
Popek Emma
Zak Natalie
13 kwietnia
Czyzewski Daniel
Lampart Nell
Krzyzak John
Mierzwa Victoria
Pisarczyk Tosia
Miekisz Sebastian
Agolli Nel
Niedzwiedzki David
Iwinski Maya
Zak Sebastian
Mendoza Diana
Kolaczko Alexander
Kicinski Matthew
Kosmala Patrick
20 kwietnia
Milczanowska Maya
Iwinski Jake
Kwolek Kacper
Chudzik Ilona
Okla Patrick
Wiszniewska Abigail
Sokolow Alexander
Bartosiewicz Gabriel
Doong Michaela
Malysza Julia
Gucal Olivia
Mierzwa Gabriela
Strykowska Martynka
Kolaczko Alexander
4 maja
Motyka Laura
DeFazio Lorenzo
Oczko Daria
Mazur Alan
Sokolow Matthew
Grabias Aurelia
Wloch Laura
Konieczny Emilia
Nowak Gabriela
Gradzki Michal
11 maja
Juszczak Victor
Jaworski Ariana
Kutrzuba Sebastian
Boratynski Zosia
Diaz Kylie
Wloch Eric
Borowski Beszta Oliver
Matusz Benjamin
Korolczuk Michelle
Miazga David
Krzak Gabriela
Konieczny Hanna
Filipczuk Aiden
18 maja
Pesantez Anthony
Bartnik Alexander
Odziezynski Julia
Lewko Laura
Lampart Emily
Matuszewski Chloe
Mazur Claudia
Chudzik Adrian
Poliwka Patrycja
Slawik Alexander
Przezdziecki Maksymilian
Herrera Michal
Konieczny Maria
Oczko Gabriela
1 czerwca
Milczanowski Kacper
Szozda Natan
oraz
wszystkie zaległe dyżury.