Dyżury

Pierwsze półrocze 2021/22

Bardzo proszę o zapoznanie się z listą dyżurów na I półrocze. Jeśli ktoś z Państwa nie może odrobić dyżuru w wyznaczonym terminie w pierwszej kolejności proszę znaleźć koleżeńskie zastępstwo, a jeśli się nie uda proszę u mnie dokonać zgłoszenia (podając możliwą do odrobienia datę lub dokonać opłaty - $50 za każdy dyżur).

Państwa pomoc jest niezbędna podczas przerw śniadaniowych - dzieci nie mogą pozostać w klasach bez opieki. Dyżur rozpoczyna się o godz. 9:15 rano i trwa do zakończenia zajęć lekcyjnych.

Dziękuję za zrozumienie

dyrektor: Anna Kubicka

23 października

Przedszkole – Laskowski Cezary

Zerówka – Drag Abigail

Klasa 1 – Filipczuk Gabriel

klasa 2 – Ginter Olivia

klasa 3 – Agolli Nel

klasa 4 – Niedzwiedzki David

klasa 10/11 – Andreou Julia

klasa 5 - wycieczka

klasa 6 - wycieczka

klasa 7 - zdalne

klasa 8 - zdalne

klasa 9 – zdalne

30 października

Przedszkole – Dziekonski Hania

Zerówka – Grabias Liliana

klasa 1 – Grazda Alan

klasa 2 – Boratynski David

klasa 3 – Gradzki Kayla

klasa 4 – Ginter Amelia (zajęcia stacjonarne)

klasa 5 – Kula Walter

klasa 6 – Fura Eric

klasa 7 – Bajgierowicz Paula

klasa 8 – Gosk Gabriel

klasa 9 – Akcja „Pamiętaj o Weteranach”

klasa 10/11 – zdalne

6 listopada

Przedszkole – Isabella Popek

Zerówka – Marcel Gruca

Klasa 1 – Karluk Nikolas

klasa 2 – Gucal Oscar

klasa 3 – Grabias Sebastian

klasa 4 – Olszowy Zuzanna

klasa 10/11 – Kondzior Robert – przygotowania LOTE

klasa 5 - zdalne

klasa 6 - zdalne

klasa 7 - zdalne

klasa 8 - zdalne

klasa 9 – zdalne

13 listopada

Przedszkole – Denart Laura

Zerówka – Malysza Filip

klasa 1 – Lampart Emily

klasa 2 – Kaczor Gabriel

klasa 3 – Gradzki Michal

klasa 4 – zdalne

klasa 5 – Czajkowski Robert

klasa 6 – Przezdziecki Aleksandra

klasa 7 – Calus Viktor

klasa 8 – Golabek Filip

klasa 9 – Lewko Laura

klasa 10/11 – zdalne

20 listopada

Przedszkole – John Krzyzak

Zerówka – Kwolek Kacper

Klasa 1 – Laskowski Liliana

klasa 2 – Kazmierczak Liam

klasa 3 – Herrera Michal

klasa 4 – deFazio Marcello

klasa 10/11 – Zajdel Victoria

klasa 5 - zdalne

klasa 6 - zdalne

klasa 7 - zdalne

klasa 8 - zdalne

klasa 9 – zdalne

4 grudnia

Przedszkole – Sereta Pola

Zerówka – Mierzwa Victoria

klasa 1 – Lasocki Abby

klasa 2 – Luczyn Kacper

klasa 3 – Kicinski Matthew

klasa 4 – zdalne

klasa 5 – Gajek Jagoda

klasa 6 – Golabek Damian

klasa 7 – Doong Colby

klasa 8 – Kolaczko Alexander

klasa 9 – Lojewski Jakub

klasa 10/11 – zdalne

11 grudnia

Przedszkole – Leniartek Antoni

Zerówka – Porter Dominik

Klasa 1 – Maslowski Patryk

klasa 2 – Gucal Oscar

klasa 3 – Szabat Patryk

klasa 4 – Matusz Benjamin

klasa 10/11 – Zajac Julia

klasa 5 , 6, 7, 8 i 9 - zdalne

18 grudnia

Przedszkole – Boratynski Zosia

Zerówka – Okla Sophie

klasa 1 – Leniartek Natalia

klasa 2 – Miekisz Sebastian

klasa 3 – Mach Alexander

klasa 4 – Kunecki Maya (stacjonarne)

klasa 5 – Kiecka Agata

klasa 6 – deFazio Simona

klasa 7 – Golabek Sara

klasa 8 – Lis Julia

klasa 9 – Mendoza Diana

klasa 10/11 – zdalne

8 stycznia

Przedszkole – Dorian Makowski

Zerówka – Peryt – Jandula Lily

Klasa 1 – Mazur Alan

klasa 2 – Niebrzydowski Victor

klasa 3 – Majewski Jan

klasa 4 – Liwak Liliana

klasa 10/11 – Krzak Nicole

klasa 5 , 6, 7, 8 i 9 - zdalne

15 stycznia

Przedszkole – Mia Gucal

Zerówka – Praczuk Robert

klasa 1 – Nowak Gabriela

klasa 2 – Rosiejka Nel

klasa 3 – Matuszewski Chloe

klasa 4 – zdalne

klasa 5 – Konieczny Emilia

klasa 6 – Pyznar Martin

klasa 7 – Gniazdowska Natalia

klasa 8 – Kotarski Victoria

klasa 9 – Natan Szozda

klasa 10/11 – zdalne


22 stycznia

Przedszkole – Rosiello Amelia

Zerówka – Rydzewski Michelle

Klasa 1- Pik Oliver

klasa 2 – Slomba Liliana

klasa 3 – Nowak Stella

klasa 4 – Sokolow Alexander

klasa 10/11 – Miazga Robert

klasa 5 , 6, 7, 8 i 9 – zdalne

29 stycznia

Przedszkole – Nathaniel Cywinski

Zerówka – Philip Strug

klasa 1 – Wojda Julia

klasa 2 – Wloch Eric

klasa 3 – Poliwka Adrian

klasa 4 – zdalne

klasa 5 – Potepa Alan

klasa 6 – Soltysiuk Milena

klasa 7 – Gorczyca Olivia

klasa 8 – Michno Patryk

klasa 9 – Krawiec Natalia

klasa 10/11 – zdalne

5 lutego

Przedszkole – Lampart Nell

Zerówka – Romanowski Mila

Klasa 1- Pisarczyk Tosia

klasa 2 – Okla Patrick

klasa 3 – Starzec Zofia

klasa 4 – Kwolek Susanna

klasa 10/11 – Kandybowicz Pola

klasa 5 , 6, 7, 8 i 9 – zdalne