Home‎ > ‎

Wakacje 2017

Dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat, które spędzają wakacje w Nowym Jorku, zapraszamy na wyjątkowe Roztańczone i Teatralne Półkolonie, poprowadzone przez profesjonalistów w swoich dziedzinach: Justynę Bolek, twórczynię Slavica Dance oraz Andrzeja Młynarczyka, aktora znanego m.in. z serialu M jak Miłość!
Zapraszamy na 15 dni wypełnionych tańcem oraz rozwijaniem aktorskich zdolności, dzięki czemu Twoje dziecko na pewno będzie się świetnie bawić, pozna nowych przyjaciół, a jednocześnie spędzi ten czas w wartościowy sposób, na nauce nowych umiejętności, i to wszystko w języku polskim!
Zajęcia odbywać się będą na Greenpoincie w Nowym Jorku, przez 3 tygodnie, od 10 do 28 lipca, od godziny 9.00 do 15.00. Uczestnicy półkolonii będą brać udział w dwóch grupach tematycznych: tanecznej, w której przygotowywać będą układ taneczny typu slavica dance w wersji flashmob, oraz grupie teatralnej, w której wystąpią jako młodzi aktorzy w specjalnie dla nich opracowanym przedstawieniu. Efekt pracy zostanie zaprezentowany rodzicom i znajomym na scenie na uroczystym zakończeniu półkolonii, jak również podczas Parady Pułaskiego oraz w Central Parku na Polish Village (30 września).
Zapewniamy:
– opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i instruktorów
– smaczny lunch (45minutowa przerwa między grupami )
– 3 godziny tańca i 3 godziny zajęć teatralnych dziennie
– wspaniałą atmosferę
Ramowy program:
9:00-9:30 – zbiórka i przedstawienie planu dnia
9:30-12:30 – zajęcia taneczne i teatralne (2 grupy)
12:30-1:15 przerwa na lunch
1:15-15:00 – zajęcia taneczne i teatralne (2 grupy)
15:00 – odbiór dzieci.
Koszt: 600$
Jak się zapisać: Gwarancją rezerwacji miejsca jest wysłanie maila na adres redakcja@dobrapolskaszkola.com oraz wpłata.
Szczegółowe informacje: Marta Kustek, tel. 347 475 8966

W przypadku zainteresowanych ze stanu New Jersey możliwość zorganizowania II turnusu w Linden.

Wakacje po polsku tym razem w Warszawie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu Wakacje po polsku w Warszawie. Wakacje po polsku organizowane są już po raz trzeci i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 60 uzdolnionych uczniów szkół polonijnych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Tym razem młodzież polonijna spędzi niezapomniane chwile w Warszawie. Tegoroczną nowością jest oferta na wspólny wypoczynek i zabawę z kuzynostwem lub przyjaciółmi z Polski, dla których organizatorzy przygotowali program „Wakacje po angielsku w Warszawie”. Różnica w cenie ofert wynika z kosztów dojazdu z lotniska i na lotnisko. Test badający potrzeby językowe i poziom znajomości języka polskiego, który zostanie przeprowadzony w formule online, będzie przesłany jedynie do osób, które zgłoszą swój udział w obozie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta obozu.

Regulamin uczestnictwa w obozie i karta uczestnika
Wakacje po polsku 2017 w Warszawie%0D%0A[...]

OBÓZ WAKACYJNY KULTURY I JĘZYKA POLSKIEGO W PIEKARACH K. KRAKOWA

Osoby zainteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z organizatorami w Polsce.

Wakacyjne Zloty Polonijne
Lipiec 2017
XI Światowy Zlot Młodzieży Polonijnej "ORLE GNIAZDO 2017"

W imieniu Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Poznaniu zapraszamy młodzież polonijną do Polski, na XI Światowy Zlot Młodzieży Polonijnej ORLE GNIAZDO 2017, który odbędzie się w terminie od 20 lipca do 29 lipca br. w Wągrowcu koło Poznania.

Więcej informacji poniżej:

IX Zlot Młodzieży Polonijnej "POLONICUS 2017"

W imieniu Fundacji Freya zachęcamy dzieci i młodzież polonijną w wieku od 12 do 16 lat do wzięcia udziału w Zlocie Młodzieży Polonijnej POLONICUS 2017 w okolicach Wrocławia w terminie 15 - 28 lipca 2017 r.

Więcej informacji ponizej: