Home‎ > ‎Towarzystwo Oświatowe‎ > ‎

Struktura

STRUKTURA POLSKIEJ SZKOŁY DOKSZTAŁCAJĄCEJ IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

1 - TOWARZYSTWO OŚWIATOWE
       Pełni nadzór prawno - finansowy, zapewniający prawidłowy rozwój P. S. D. im. Henryka Sienkiewicza.

a - ZARZĄD TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
    Spośród członków Towarzystwa Oświatowego w październiku każdego roku wybierany jest w sposób demokratyczny, 7 osobowy Zarząd oraz 3 osobowa Komisja Rewizyjna.

Zarząd Towarzystwa Oświatowego w roku 2013/14
PREZESZuzanna Żurek(718) 259 5991
VICE PREZESIwona Drzał(718) 442 0002
SEKR. PROTOKOŁOWYKrystyna Sławik

SEKR. KORESPONDENCYJNYRenata Palac

SEKR. FINANSOWYAgnieszka Kobeszko

SKARBNIKJoanna Mróz
MARSZAŁEKBogumiła Posłuszna

KOMISJA REWIZYJNA:

PRZEWODNICZĄCA: Kazimiera Dziekan
CZŁONKOWIE: Marta Plonski
                           Urszula Starzec

b - POZOSTALI CZŁONKOWIE TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO

Bujnowski Elzbieta, Falkowska Edyta, Kubicka Anna, Naprawa Lucyna, Plis Joanna, Plis Waldemar,   Skowronska Agata, Trykozko Anna.

c - CZŁONKOWIE WSPIERAJĄCY TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
Gosk Anna, Kobeszko Piotr, Kwaśniak Katarzyna, Lewko Robert, Lipka Jarosław, Popko Edyta, Starzec Piotr,  Szczepanik Joanna.

d - HONOROWI CZŁONKOWIE TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO
Klimek Bożena, Zagroba Hanna

2 - DYREKTOR SZKOŁY

Anna Kubicka

3 - RADA PEDAGOGICZNA
Baginska Beata, Biały Beata,Gospodarzec Krzysztof, Grabowska Małgorzata, Holko Grażyna, Jelonek Beata, Kandybowicz Iwona, Kubicka Anna, Palac Renata, Pantuchowicz Joanna, Pauk Dorota, Piterow Anna, Ratkiewicz Piotr, Rychlik Anna, Sławik Krystyna, Szeszko Małgorzata, Trykozko Anna, Wrutniak Ewa.

4 - UCZNIOWIE SZKOŁY

5 - RODZICE

Zebrania Towarzystwa Oświatowego odbywają się w czwarty poniedziałek każdego miesiąca o godzinie
7 pm w budynku szkolnym (1514 72 Street. Brooklyn, NY 11228).
Sedecznie zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących włączyć się do społecznej pracy w celu dalszego rozwoju Polskiej Szkoły Dokształcającej im. H. Sienkiewicza.