Klasa XI

Wychowawca klasy: Beata Biały
tel: 732-406-2623
email: beatabialy5@yahoo.com & bbialy@szkolapl.org

Kochani Rodzice i Uczniowie!

Trudno mi ubrać w słowa to jaka jestem dzisiaj szcześliwa i wzruszona tym ile okazaliście mi szacunku, wdzięczności i miłości.
Zrobiliście mi ogromną niespodziankę, nigdy wcześniej nikomu nie udało się mnie tak zaskoczyć! Coś niesamowitego!
Tych, którzy nie mogli przybyć absolutnie rozumiem i także mocno ściskam i pozdrawiam.

Kochani! Te wszystkie lata pracy z Wami były dla mnie wielką przyjemnością i zaszczytem. Każdy z Was odcisnął swój ślad w moim sercu. Z wielką radością i wdzięcznością będę pielęgnowała wszystkie wspomnienia. Dzięki Wam mam poczucie dobrze wykonanego zadania, a to w mojej pracy pedagogicznej jest największą nagrodą.
Dziękuję Wam za wszystkie uśmiechy, życzliwe spojrzenia, dobre słowa, niezapomniane spotkania, przygody, wycieczki, biwaki. Dziękuję za pomoc przy każdym naszym wspólnym przedstawieniu. Dziękuję za 100% prenumeratę gazetki szkolnej "Płomyk".
Rodzice, dziękuję Wam za każdą, nawet najmniejszą pomoc w szkole i w naszej klasie. Dziękuje za wszystkie prezenty i przepiękne kwiaty.

Życzę Wam Kochani spełniania wszystkich marzeń i planów.
Drodzy Uczniowie, życzę Wam pięknego, dorosłego życia pełnego zdrowia i radości. Podejmujcie śmiałe i odważne decyzje, bo ja wiem, że stać Was wszystkich na bardzo wiele. Pielęgnujcie zdobytą w polskiej szkole wiedzę i przekazujcię ją przyszłym pokoleniom.

Mogłabym pisać jeszcze wiele i wiele, bo moja sympatia i wdzięczność dla Was wszystkich nie ma końca. Wy wiecie, że jestem całym sercem z Wami, kibicuję Wam i życzę wszystkiego tego co najlepsze i najpiękniejsze!

Ściskam i pozdrawiam każdego z Was! Do zobaczenia wkrótce!

Beata Biały

,