Klasa II B

718-921-3582
renatapalac@yahoo.com

Msza Dziedzictwa Polskiego
Zachęcamy uczniów wraz z rodzicami
do udziału w uroczystej Mszy Świętej
z okazji Dnia Dziedzictwa Polskiego,
która odprawiona będzie 21 października
o godzinie 2:30 po południu
w Katedrze Świętego Józefa
856 Pacific Street
Brooklyn, NY 11238

Soboty Koszulkowe:  20 października, 17 listopada, 15 grudnia, 19 stycznia, 16 marca, 27 kwietnia, 18 maja

Praca domowa na 20 października

JĘZYK POLSKI
1. Naucz się czytać czytankę pt."O zielonym jabłuszku i Ogrodowym Ludku" str.41                                                                                                        2. Uzupełnij ćwiczenia do str.55
3. Przygotuj się do dyktanda str.46 (Czytanka).

Image result for fall clipart
RELIGIA                                                                                                                                                                        1. Wykonaj ćwiczenia w katechiźmie na str.23                                                                                                                                                          2. Rozpocznij naukę Dziesięciu przykazań Bożych. Na naukę 10 Przykazań uczniowie mają 2 miesiące, do 1 grudnia.
3. Powtarzaj akty: wiary, nadziei, miłości i żalu.                                                                                                                                                                    4. Słuchaj piosenek, których uczymy się na katechezach:

"Kto stworzył mrugające gwiazdkihttps://www.youtube.com/watch?v=vPqV5Wmym1c