Home‎ > ‎

Jubileusz





Towarzystwo Oświatowe im. Henryka Sienkiewicza dziękuje 
za przekazane gratulacje z okazji Jubileuszu 90-lecia Szkoły:

Okładka  wewnętrzna tylna:


Polish & Slavic Federal Credit Union



 
złota strona 

Grono Pedagogiczne
******************
Voytech Technologies INC - Rodzina Korolczuk
******************
Zuzanna Zurek - Prezes Towarzystwa Oświatowego
******************
Joanna Gwozdz - Attorney at Law
******************
Runoland USA, INC.
******************

Extreme Finish Inc. Woodwork General Constraction


******************

AFL General Construction Inc.


******************

Paweł Szymanski Attorney At Law, P. C.


******************

AFL Construction CO. Inc.


******************

Magdalena & Andy Engel wraz z Avery 


******************


srebrna strona 

Krystyna Slawik
******************
Rev. Janusz Dymek Ph.D. and Our Lady of Częstochowa - St. Casimir Parish
******************
Safe Pro Tax, Inc. - Michal Pankowski
******************
Cracovia Deli Import
******************
Joanna Barbara Lis Pediatrics P.C. 
******************
Henry Cioczek Physician P.C.  
******************
Polish & Slavic Center
******************

Teresa Niebrzydowska oraz Rodzina De La Cruz


******************

Maria Tecza i Mariusz Wrobel z  dziećmi - Philip, uczeń klasy V; Julia, absolwentka


******************

ALL-TEK Labeling Systems Specialists in Healthcare Identification Products

 

******************



biała strona
Małgorzata Grabowska

Anna Kubicka

Anna Rychlik

Grażyna Holko

Anna Piterow

Beata Baginski 

Zuzia Zurek - absolwentka 

Renata Palac  

Elżbieta Bujnowski
 
Anna i Andrzej Trykozko z rodziną 

Justyna Kubicka i Iwona Kubicka - absolwentki 

Teresa i Janusz Cyrynowscy z córką Natalią, absolwentką 

Magdalena Palac, absolwentka i Karolina Palac, uczennica klasy XI

Dorota i Krzysztof Bandasiewicz z rodziną 

Barbara i Maciej Wrona z córką Martyną 

Urszula i Piotr Starzec 

Iwona i Wojtek Drzal  

Bogusława i Jerzy Posłuszny

 Agnieszka i Piotr Kobeszko

Edyta i Karol Falkowski 

Dr Grace Dworan Pediatrics

Anna i Jacek Gosk

Automax Services Inc

Marta i Karol Płoński

Barbara i Zbigniew Wiśniewolscy

Sylwia i Marek Krawel

Robert Beauty Salon - Robert Grodzki

PSD im. Aleksandra Janta Połczyńskiego

Centrala Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce 

Joanna i Rafał Kaszuba z Victorią uczennicą klasy V i Alexandrem uczniem klasy II A 

Holy Cross R. C. Church

Rodzina Gospodarzec & Good Sheperd Books, LLC

Agnieszka Marter

Napoli Shkolnik PLLC 
Attorneys At Law

Marie Skłodowska Curie 
Professional Women's Association, INC.

Polish American Teachers Association

ZHP Chorągiew Harcerek 
w Stanach Zjednoczonych 
Hufiec "Podhale"

Sensory Freeway 
Therapy Services

PSD im. gen. Kazimierza Pułaskiego

PSD im. Świętej Faustyny

PSD im. Marii Konopnickiej

Kazimiera i Kazimierz Dziekan, 
Witold Dziekan, absolwent 

La Sorrentina 


Mind Body Psychiatry P.C. Beata Lewis


Buildmax PA Inc.Krzysztof Bober

 

Joanna, Peter  Kolaczko 


Izabella, Gregory De Fazio 


Sylvia, Mariusz Chrapusta 


 Monika, Wojciech Kwolek 

 

Polish Scouting .Org Warmia Boys Div 

 

William Bienkowski i Gabriel Kaczor 


Druzyna Trzy Korony - Gromada Polskie Maki - Gromadka Biedronki 


Żabka Supermarket - Beata i Leszek Bialy 


P.S.D przy parafii M.B. Częstochowskiej i Św. Kazimierza


PSD im. Augustyna Kordeckiego na Manhattanie

P3
P4
Klasa 0A
Klasa 0B
Klasa I A
Klasa II A
Klasa II B
Klasa III
Klasa IV
Klasa V
Klasa VI
Klasa VII
Klasa VIII
Klasa IX
Klasa X  
Klasa XI
Abiturienci
Skrzaty
Zuchy
pół strony

Katarzyna i Krzysztof Kwasniak

Polonia Technica Inc.

DJ Paweł 

Małgorzata i Zbigniew Szeszko z córką Julią

Katarzyna i Dariusz Wrobel

Anna i Joseph Scarfutti 



KONKURS JUBILEUSZOWY


Konkurs plastyczny "Wesoło o szkole"
I miejsce - Kacper Lis, klasa 0 / Emilia Cywinska, klasa P4 
II miejsce - Martynka Strykowski, klasa 1B / Alan Potepa, klasa 1B 
III miejsce - Julia Pieniazek, klasa 1A / Simona DeFazio, klasa 2
wyróżnienie dyrektora - Jagoda Gajek, klasa 1B

Dyktando Jubileuszowe "Mistrz Ortografii"
klasy 2-3
I miejsce - Patrycja Poliwka, klasa 3B
II miejsce - Milena Soltysiuk, klasa 2
III miejsce - Eliza Tutka, klasa 2
klasy 4-6
I miejsce- Agata Golaszewska, klasa 4B / Joanna Niebrzydowska, klasa 6
II miejsce - Gabriel Gosk, klasa 4B
III miejsce - Eliza Dziekonski, klasa 4A
klasy 7-11
I miejsce - Julia Wrobel, klasa 11
II miejsce - Pola Kandybowicz, klasa 7 / Julia Kalinowski, klasa 8
III miejsce  - Gabriela Bialy, klasa 7 / Wiktoria Dutka, klasa 8

Konkurs literacki - proza - "Za co lubię polską szkolę?" i "Życzę Ci Szkoło..."
klasa 2-5
I miejsce - Kacper Kiecka, klasa 4A
II miejsce - Eliza Tutka, klasa 2
III miejsce - Dominika Cywinska, klasa 2 / Viktor Krol, klasa 3B
wyróżnienie - Sebastian Zak, klasa 2
wyróżnienie dyrektora - Albert Pajda, klasa 2 / Emilia Kruk, klasa 2
klasy 6-11
I miejsce - Pola Kandybowicz, klasa 7
II miejsce - Olivia Borek, klasa 7
III miejsce - Karol Strykowski, klasa 7 / Martyna Wrona, klasa 7
wyróżnienie - Brian Gogolowski, klasa 6

Konkurs literacki - poezja - "Wiersz o szkole"
klasa 1-3
I miejsce - Dominika Cywinska, klasa 2 / Gabriela Kalisiak, klasa 3B
II miejsce - Alexander Slawik, klasa 1B / Sylvia Gorczyca, klasa 3A
III miejsce - Patricia Tur, klasa 2
klasa - 4-6 
I miejsce - Alicja Stechly, klasa 4B / Julia Lis, klasa 4B / Bianca Gosk, klasa 6
II miejsce - Alexander Kolaczko, klasa 4B / Gabriel Gosk, klasa 4B 
III miejsce - Victoria Kaszuba , klasa 4A / Peter Slawik, klasa 5
klasa 7-11 
I miejsce - Gabriela Bialy, klasa 7 / Nicole Bialy, klasa 9 
II miejsce - Olivia Borek, klasa 7 / Julia Kalinowski, klasa 8 / Karolina Palac, klasa 10
III miejsce - Gabriel Starzec, klasa 9
                                    wyróżnienie - Damian Golabek, klasa 2 / Patrick Kosmala, klasa 2 /                                          Konrad Paluch, klasa 4B / Julia Malysza, klasa 4B
wyróżnienie dyrektora - Cyprian Czukiewski, klasa 5 / Julian Starzec klasa 5
                                       Robert Kondzior, klasa 6 / Emily Cioczek, klasa 6 / Aleksandra Falkowska, klasa 6
                                      Claudia Plonski, klasa 9 / Victoria Krygier, klasa 9 / Patrick Starzec, klasa 11


Czytanie ze zrozumieniem, na podstawie utworów Henryka Sienkiewicza.

100% poprawnych odpowiedzi uzyskali następujący uczniowie:

klasa 3A - Anthony Kozak, Natalia Gniazdowska, Sara Golabek, Julia Wojdyla
klasa 4A - Justyna Baginski, Eliza Dziekonski, Avery Engel, Kacper Kiecka, Dominik Kierzkowski
klasa 4B - Natalia Chrapusta, Natalia Dudek, Krystian Golabek, Agata Golaszewska, Gabriel Gosk, Kinga Konieczny, Sandra Krzyzak,Julia Lis, Kamil Sudol, Jakub Wrobel
klasa 5 - Victoria Kwasniak, Maximilian Kulec, Laura Lewko, Emilia Malek, Natalia Marczak, Peter Slawik
klasa 6 - Melania Bartoszek, Brian Gogolowski, Bianca Gosk, Aleksandra Falkowska
klasa 7 - Gabriela Bialy, Olivia Borek, Pola Kandybowicz, Natalia Krokos, Adrian Stanislawski, Karol Strykowski, Martyna Wrona
klasa 8 - Isabella Bodziony, Wiktoria Dutka, Olivia Grudzien, Maja Heichel, Olivia Kacperak, Julia Kalinowski, Nicole Kukla, Justyna Kwasniak, Nicole Rzeszutko, Oskar Skowronski
klasa 9 - Oliver Jedrezyk
klasa 10 - Emilia Kwasniak
klasa 11 - Natalia Cieslar, Nicole Fura, Nicole Kapica, Martyna Kulec, Jan Kwiecien, Patrick Starzec


GRATULUJEMY!